Wynagrodzenie

Czy można zarobić z EuCO Wrocław?

Czy da się zarobić w EuCO?


Musisz wiedzieć, że jeśli jesteś osobą bezrobotną, nie masz pieniędzy na bieżące potrzeby i oczekujesz natychmiastowego wynagrodzenia - ta praca nie jest dla Ciebie. Wrócisz do nas później - oferta będzie nadal aktualna.

To od Ciebie zależy ilu poszkodowanych obsłużysz, jeśli będziesz pracowity i ambitny możesz zarobić bardzo dużo, gdyż Twoim wynagrodzeniem jest prowizja. Nasz dochód zależy tylko i wyłącznie od nas samych, naszej ambicji oraz zaangażowania. Oznacza to, że jeśli tylko bardzo chcemy możemy uzyskać kwotę dużo wyższą od średniej krajowej i w dodatku nieosiągalną dla większości społeczeństwa. Nic więc dziwnego, że pojawiające się w naszych rękach pieniądze są najsilniejszym motywatorem do dalszego, jeszcze efektywniejszego działania. Wówczas chcemy być jeszcze lepsi w tym co robimy, dlatego bieżemy udział w szkoleniach, na których dowiadujemy się w jaki sposób pracować skutecznie i dążyć do wyznaczonego celu.


Praca Doradcy Klienta polega na nawiązywaniu kontaktu z osobami poszkodowanymi, którym przypuszczalnie należy się odszkodowanie, a o nie nie występowały lub otrzymały odszkodowanie w zaniżonej wysokości. Jesteśmy organizacją o najwyższej jakości obsługi Klienta w zakresie likwidacji szkód. Gwarantujemy gruntowne przeszkolenie oraz satysfakcjonujący system wynagrodzeń. Na każdym etapie pracy możesz liczyć na naszą pomoc. Po spisaniu pierwszych pięciu spraw otrzymujesz także wsparcie w materiałach pomocniczych (wizytówki, teczki i materiały reklamowe).

 


Co trzeba zrobić?

Jeżeli przyjmiemy miesieczny plan pracy:

 • szkoda osobowa - jedna tygodniowo: kwota zgłoszenia 80 tys. miesięcznie, dla agenta na 20% prowizji 3200,-
 • szkoda rzeczowa - jedna tygodniowo: miesięcznie prowizja około 1800,-
 • samochód zastepczy - jeden tygodniowo: miesięczna prowizja to około 1800,-
Jeśli więc suma 6800,- jest zadowalająca wystarczy zabrać się do pracy, wbrew pozorom ciężkiej pracy.
Pamiętaj, że w naszym zespole startujesz z prowizją 20% a już po przyjętych 25 sprawach awansujesz na 25% prowizji, czyli Twoje zarobki wzrosną o jedną czwartą! Dalszy plan kariery zawarty w tabelce poniżej.Model sukcesu w EuCO:

 • Wizytówki to podstawa, min. 250 sztuk rozdaj w pierwszym miesiącu.
 • Bądź na min. 12 szkoleniach podstawowych (co miesiąc w pierwszym roku).
 • Bądź w kontakcie ze swoim Menadżerem.
 • Codziennie rozmawiaj z min 10/20 osobami i pytaj:
  - kto z Twoich bliskich miał ciężki wypadek (ciężkie obrażenia ciała lub zginął) po 10-08-1997r.? oraz
  - kto z Twoich znajomych w ostatnich trzech latach miał kolizję drogową (szkoda rzeczowa lub potłuczenia)?
  - kogo znasz, kto potrzebuje dodatkowych lub stałych dochodów? - zaproś ich na szkolenie podstawowe!
 • Przekonaj partnera by Cię wspierał w pracy (nadrzędne zadanie).
 • Zaplanuj swój sukces w EuCO na min. trzy lata.
 • Co miesiąc pisz min. 4 sprawy osobowe, 4 rzeczowe i 4 auta zastępcze (tj. 1 produkt tygodniowo, a najlepsi piszą 4 sprawy osobowe tygodniowo)
 • Od początku działalności musisz, co miesiąc zaprosić skutecznie min. 1 osobę do swojego zespołu (bez względu czy jesteś przygotowanym menadżerem czy nie, jest to warunek konieczny by osiągnąć sukces! A jak będziesz przygotowanym menadżerem, to musisz co roku zaprosić do współpracy ok. 30 osób.


Plan kariery w EuCO:Wszystkie zawiłości oferty przedstawimy na indywidualnym spotkaniu rekrutacyjnym