Miałeś kolizję nie ze swojej winy? Twoje auto jest uszkodzone?

Należy Ci się samochód zastępczy z polisy OC sprawcy za darmo! To my rozliczymy się z ubezpieczycielem.
To bardzo proste!

Wystarczy zgłosić się do naszego agenta:

+48 660 044 466

Otrzymasz od nas auto tej samej klasy co uszkodzone, przy minimum formalności. Wynajem takiego pojazdu jest:

  •     - bezgotówkowy
  •     - bez limitu kilometrów
  •     - bez kaucji
  •     - na cały czas likwidacji szkody

Zobacz naszą flotę

Auto zastępcze

Samochód dostarczamy i odbieramy w miejscu wyznaczonym przez klienta
Dostępność

W naszej flocie znajduje się ponad 500 pojazdów, prowadzimy kilkadziesiąt punktów wynajmu rozlokowanych na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze dostępni – znajdziesz nas w wielu dużych i średniej wielkości miastach, zawsze wtedy, gdy chcesz wypożyczyć wygodne i odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom auto zastępcze.

Twój wybór

Do dyspozycji dajemy Ci modele wszystkich dostępnych na rynku klas. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy, u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Niezawodność

Nasza flota składa się w zdecydowanej większości z nowych pojazdów, które są pod stałą opieką autoryzowanych serwisów mechanicznych. Dzięki temu flota wyróżnia się niezawodnością oraz maksymalnym poziomem komfortu użytkowania.

Bezpieczeństwo

Regularne serwisowanie i młody wiek aut na wynajem gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania. Każdy egzemplarz wyposażony jest w poduszki powietrzne i ABS, a stan techniczny systemów bezpieczeństwa jest każdego dnia kontrolowany.

Bez kosztów

Zarówno, jeżeli wykorzystujesz samochód do celów zarobkowych czy też prywatnych, w razie wypadku możesz wynająć auto zastępcze. Koszty pokryte zostaną z OC sprawcy. Dotychczas ubezpieczyciele często odmawiali rekompensaty za wynajem, jeśli ubiegała się o nią osoba prywatna.


Proponujemy także najem prywatny - wypożyczalnię samochodów.

Jeśli potrzebujesz innego samochodu niż Twój na kilka dni lub dłużej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem.

Sprawdź ofertę