Praca

Propozycja pracy dodatkowej lub stałego zajęcia

To może być najlepsza praca dla Ciebie

Sprawdź naszą promocję:

samochód zastępczy z oc sprawcy

500 złotych minimalnej prowizji za sprawę.

Współpracując z EuCO masz możliwość oferowania osobom poszkodowanym w wypadkach lub ich rodzinom pomocy w uzyskaniu należnego odszkodowania. Zaproszenie do współpracy kierujemy do osób zainteresowanych rozpoczęciem kariery Współpracownika firmy odszkodowawczej, które chciałyby rozszerzyć zakres swoich usług lub podjąć nową działalność zawodową.

Praca Doradcy Klienta polega na nawiązywaniu kontaktu z osobami poszkodowanymi, którym przypuszczalnie należy się odszkodowanie, a o nie nie występowały lub otrzymały odszkodowanie w zaniżonej wysokości. Jesteśmy organizacją o najwyższej jakości obsługi Klienta w zakresie likwidacji szkód. Gwarantujemy gruntowne przeszkolenie oraz satysfakcjonujący system wynagrodzeń.

Czy można zarobić z EuCO?       SPRAWDŹ !

DORADCA KLIENTA

OFERUJEMY:

Wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy
• Skuteczny system szkoleń: szkolenia produktowe i warsztaty tematyczne
• Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne systemy motywacyjne

WYMAGANIA:

• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Wysokie standardy etyczne oraz dbałość o jakość pracy
• Znajomość procesów sprzedaży
• Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy

SPOTKANIE INFORMACYJNO-SZKOLENIOWE

Prowadzi dyrektor Mariusz Andrzejczak

MENADŻER ZESPOŁU SPRZEDAŻOWEGO

OBOWIĄZKI:
• Budowanie podległej struktury.
• Zarządzanie zespołem oraz zapewnienie realizacji zakładanych planów sprzedażowych.
• Planowanie i koordynacja działań podległego zespołu.
• Inicjowanie i wspieranie działań dotyczących pozyskiwania klientów i agentów.
• Wdrażanie standardów obsługi klienta na poziomie podległego zespołu.
• Bieżące monitorowanie osiąganych przez nich efektów.
• Zwiększanie motywacji w podległym zespole oraz rozwijanie kompetencji zespołu
sprzedażowego.

WYMAGANIA:

• Minimum roczne doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu i kierowaniu zespołem
sprzedaży w branży odszkodowawczej lub posiadanie mobilnego zespołu doradców w
innych branżach.
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
• Wysokie standardy etyczne oraz dbałość o jakość pracy.
• Bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży.
• Rozwinięte umiejętności managerskie w zakresie zarządzania zespołem pracowników,
• Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie: wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy.
(nie wymagamy działalności gospodarczej).
• Skuteczny system szkoleń: szkolenia produktowe i warsztaty tematyczne.
• Profesjonalny system szkoleń menadżerskich.
• Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego.
• Atrakcyjne systemy motywacyjne.
• Za wysokie wyniki pracy możliwość finansowania samochodów oraz wsparcie finansowe.

   Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV na adres e-mail: praca@euco.wroclaw.pl

SZKOLENIA:

Podejmując z nami współpracę jestś objęty cyklem bezpłatnych szkoleń podnoszących Twoją wiedzę i kwalifikacje. Odbywają się one w formule szkoleń tradycyjnych a także webinar'ów

WYNAGRODZENIE:

Twoje zarobki będą zależeć od Twojej aktywności. Wynagrodzenie prowizyjne przy pierwszych dziesięciu sprawach wynosi (wyjątkowo w naszym zespole) 15% i rośnie wraz z ilością zgłaszanych spraw aż do 50%.

POMOC:

Napotkane problemy pomaga Ci rowiązywać sztab specjalistów, który jest cały czas do Twojej dyspozycji. Udostepniamy Ci nasz system informatyczny, wspomagający organizację Twojej pracy i rozliczenia między nami.