Samochód zastępczy z OC sprawcy

Usługa dostępna w całej Polsce

Miałeś kolizję nie ze swojej winy? Twoje auto jest uszkodzone?


Należy Ci się samochód zastępczy z polisy OC sprawcy. To bardzo proste!

Wystarczy kontakt z naszym agentem!    +48 660 044 466


Wynajem samochodu zastępczego jest bezgotówkowy, co oznacza że nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z wynajęciem samochodu od momentu kolizji do czasu naprawy Twojego auta. Za cały okres wynajmu zapłaci ubezpieczyciel sprawcy.

Otrzymasz od nas auto tej samej klasy co uszkodzone, przy minimum formalności. Wynajem takiego pojazdu jest:

  • bezgotówkowy
  • bez limitu kilometrów
  • bez kaucji


Sprawdź jaką flotą samochodów dysponujemy

Dostępność

W naszej flocie znajduje się ponad 500 pojazdów, prowadzimy kilkadziesiąt punktów wynajmu rozlokowanych na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze dostępni – znajdziesz nas w wielu dużych i średniej wielkości miastach, zawsze wtedy, gdy chcesz wypożyczyć wygodne i odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom auto zastępcze.

Twój wybór

Do dyspozycji dajemy Ci modele wszystkich dostępnych na rynku klas. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy, u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Niezawodność

Nasza flota składa się w zdecydowanej większości z nowych pojazdów, które są pod stałą opieką autoryzowanych serwisów mechanicznych. Dzięki temu flota wyróżnia się niezawodnością oraz maksymalnym poziomem komfortu użytkowania.

Bezpieczeństwo

Regularne serwisowanie i młody wiek aut na wynajem gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania. Każdy egzemplarz wyposażony jest w poduszki powietrzne i ABS, a stan techniczny systemów bezpieczeństwa jest każdego dnia kontrolowany.

Koszty samochodu zastępczego pokryje OC sprawcy.

Zarówno, jeżeli wykorzystujesz samochód do celów zarobkowych czy też prywatnych, w razie wypadku możesz wynająć auto zastępcze. Koszty pokryte zostaną z OC sprawcy. Dotychczas ubezpieczyciele często odmawiali rekompensaty za wynajem, jeśli ubiegała się o nią osoba prywatna. W tej sprawie, tylko w 2011 r., Rzecznik Ubezpieczonych musiał interweniować aż 375 razy. Sytuacja się zmieniła. Towarzystwa Ubezpieczeniowe muszą zwrócić poszkodowanemu koszty wynajęcia samochodu zastępczego, także w sytuacji, gdy korzystał on ze swojego uszkodzonego auta tylko w celach prywatnych – uznał Sąd Najwyższy. Pieniądze mają pochodzić z OC kierowcy, który spowodował wypadek. Wcześniej zwrot kosztów, za najem pojazdu zastępczego, był najczęściej przyznawany, gdy uszkodzone auto służyło do prowadzenia działalności gospodarczej.

samochód zastepczy
Dopłata do kosztorysu

Dopłata do kosztorysu

Jeżeli szkoda...

- była rozliczana kosztorysowo,
- nie była szkodą całkowitą,
- była likwidowana z OC sprawcy,
- nie wydarzyła się wcześniej niż trzy lata temu,

... to mamy dla Ciebie pieniądze

Zgłoś wypadek

Zgłoś wypadek

Pozwól pomóc nam odzyskać dla Ciebie to co Ci sie należy. Pomogliśmy juz setkom naszych klientów, nie boimy się zaniżonych kosztorysów, odmów wypłaty, sądów i nieuczciwych rzeczoznawców czy likwidatorów.

Wypełnij zgłoszenie

Nagrodzimy Twoją rekomendację

Nagrodzimy Twoją rekomendację

Jeśli ktoś z Twojej rodziny, przyjaciół lub znajomych miał wypadek lub stracił kogoś bliskiego w wypadku poleć naszą firmę lub pomóż mu skontaktować się z naszą kancelarią. Nagrodzimy Twoje polecenie i wypłacimy Ci nawet 1000 PLN.