O nas

Celem naszej działalności jest szybkie, skuteczne i kompleksowe uzyskanie odszkodowania dla naszych Klientów


Europejskie Centrum Odszkodowań to odpowiedź na politykę towarzystw ubezpieczeniowych względem osób poszkodowanych. To zespół ludzi z doświadczeniem, profesjonalistów, mecenasów, którzy zmierzą się z każdą sprawę.
Firmy ubezpieczeniowe nader chętnie i skrupulatnie pobierają składki za sprzedane polisy, lecz gdy nadchodzi moment wypłaty środków pieniężnych dla przeciętnego klienta, zaczyna się prawdziwa droga przez mękę. Wszak ubezpieczalnie walczą o zysk własny, nic zatem dziwnego, iż wysokość wypłacanych odszkodowań najczęściej nie spełnia oczekiwań poszkodowanych. A że większość z nas nie wie, jak postępować w kontaktach z firmą ubezpieczeniową i jakie przysługują nam prawa w tym względzie, to uzyskanie pełnej kwoty odszkodowania, jaka nam się należy jako osobie poszkodowanej, zdarza się bardzo rzadko. Wprawdzie świadomość ubezpieczeniowa i prawna Polaków rośnie z roku na rok, ale jednak wielu z nas nie zna wszystkich swoich praw. Dlatego warto w takich sytuacjach zwracać się do fachowych doradców. Może nam się to bardzo opłacać.


zaniżony kosztorys

Jak działamy

Celem naszej działalności jest szybkie, skuteczne i kompleksowe uzyskanie odszkodowania dla naszych Klientów

SPOTKANIE Z KLIENTEM

Na terenie całego kraju do Twojej dyspozycji są Nasi Doradcy ds. Odszkodowań. Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci się odszkodowanie i potrzebujesz profesjonalnej konsultacji – Zadzwoń. Konsultacje i porady prawne są bezpłatne. Doradca ds. Odszkodowań spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i podczas konsultacji, doradzi jakiego rodzaju odszkodowanie przysługuje w Twojej sytuacji.

KOMPLETOWANIE I ANALIZA DOKUMENTÓW

Nasz specjalista udzieli bezpłatnej porady na temat likwidacji szkody. Jeżeli zechcesz powierzyć nam prowadzenie sprawy wyznaczymy w tym celu kompetentnego opiekuna, który skontaktuje się z Tobą i pomoże zebrać dokumenty niezbędne do prowadzenia sprawy. Przyjmując zlecenie nie pobieramy żadnych zaliczek. Prowadzenie sprawy nie wymaga od Ciebie ponoszenia żadnych nakładów finansowych.

ZGŁOSZENIE SZKODY

Twoją sprawę analizujemy pod względem prawnym i zgłosimy ją w Twoim imieniu do odpowiedzialnego za naprawienie szkody (najczęściej do towarzystwa ubezpieczeniowego). Z doświadczenia wiemy, iż pismo wystosowane przez Kancelarię Prawną przywołujące przepisy prawne właściwe w Twojej sprawie oraz wskazujące dokładne i wyczerpujące dowody zmusza odpowiedzialnego za naprawienie szkody do natychmiastowej likwidacji szkody. Dzięki temu procedura jest szybka.

NEGOCJACJE Z ZAKŁADEM UBEZPIECZEŃ

Kiedy zakład ubezpieczeń odmawia wypłaty odszkodowania, bądź zaniża jego wysokość, likwidator wraz z dyrektorem podejmują decyzję o wstąpieniu na drogę sądową. Odszkodowanie, o które możemy walczyć na drodze sądowej zazwyczaj jest wyższe niż to, z którym mamy do czynienia na drodze polubownej. Dodatkowo mamy już zebraną potrzebną do prowadzenia sprawy dokumentację oraz znamy argumenty i sposób postępowania zakładu ubezpieczeń. Nigdy jednak nie działamy pochopnie, wraz z rozwojem firmy zatrudniamy nowych współpracowników, którzy specjalizują się w konkretnych szkodach i wiedzą, jak najlepiej i najskuteczniej pomóc.

WYPŁATA ODSZKODOWANIA

Po uzyskaniu odszkodowania niezwłocznie przekazujemy je na Twój rachunek bankowy potrącając naszą – uzgodnioną wcześniej – prowizję. Wynagrodzenie pobierane jest dopiero po pomyślnym uzyskaniu świadczeń. Następnie sprawa zostaje przekazana Dyrektorowi w celu wyrażenia zgody na zakończenie sprawy. Otrzymasz stosowne pismo z Centrali EuCO, w którym informujemy o wykonaniu zadania.