Pomożemy Ci stanąć na nogi

Europejskie Centrum Odszkodowań to zespół ludzi z doświadczeniem, profesjonalistów, mecenasów, którzy zmierzą się z każdą sprawą dotyczącą odszkodowania.

Firmy ubezpieczeniowe nader chętnie i skrupulatnie pobierają składki za sprzedane polisy, lecz gdy nadchodzi moment wypłaty środków pieniężnych dla przeciętnego klienta, zaczyna się prawdziwa droga przez mękę. Wszak ubezpieczalnie walczą o zysk własny, nic zatem dziwnego, iż wysokość wypłacanych odszkodowań najczęściej nie spełnia oczekiwań poszkodowanych. A że większość z nas nie wie, jak postępować w kontaktach z firmą ubezpieczeniową i jakie przysługują nam prawa w tym względzie, to uzyskanie pełnej kwoty odszkodowania, jaka nam się należy jako osobie poszkodowanej, zdarza się bardzo rzadko. Wprawdzie świadomość ubezpieczeniowa i prawna Polaków rośnie z roku na rok, ale jednak wielu z nas nie zna wszystkich swoich praw. Dlatego warto w takich sytuacjach zwracać się do fachowych doradców. Może nam się to bardzo opłacać.

pomożemy w uzyskaniu odszkodowania

Jak działamy

Celem naszej działalności jest szybkie, skuteczne i kompleksowe uzyskanie odszkodowania dla naszych Klientów

1.Spotkanie z klientem

Na terenie całego kraju do Twojej dyspozycji są Nasi Doradcy ds. Odszkodowań. Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci się odszkodowanie i potrzebujesz profesjonalnej konsultacji – zadzwoń. Konsultacje i porady prawne są bezpłatne. Doradca ds. Odszkodowań spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i podczas konsultacji, doradzi jakiego rodzaju odszkodowanie przysługuje w Twojej sytuacji.

2.Analiza dokumentów

Nasz specjalista udzieli bezpłatnej porady na temat likwidacji szkody. Jeżeli zechcesz powierzyć nam prowadzenie sprawy wyznaczymy w tym celu kompetentnego opiekuna, który skontaktuje się z Tobą i pomoże zebrać dokumenty niezbędne do prowadzenia sprawy. Przyjmując zlecenie nie pobieramy żadnych zaliczek. Prowadzenie sprawy nie wymaga od Ciebie ponoszenia żadnych nakładów finansowych.

3.Zgłoszenie sprawy

Twoją sprawę analizujemy pod względem prawnym i zgłosimy ją w Twoim imieniu do odpowiedzialnego za naprawienie szkody. Z doświadczenia wiemy, iż pismo wystosowane przez Kancelarię Prawną przywołujące przepisy prawne właściwe w Twojej sprawie oraz wskazujące dokładne i wyczerpujące dowody zmusza odpowiedzialnego za naprawienie szkody do natychmiastowej likwidacji szkody. Dzięki temu procedura jest szybka.

4.Negocjacje z TU

Po odpowiedzi TU na nasze roszczenia negocjujemy jak najwyższą kwotę odszkodowania wskazując istotne elementy wskazujące na jego zaniżoną wartość. Bierzemy pod uwagę już zebraną potrzebną do prowadzenia sprawy dokumentację oraz dodatkowe argumenty otrzymane w międzyczasie od klienta lub pozyskane z innych źródeł.

5.Sprawa sądowa

Kiedy zakład ubezpieczeń odmawia wypłaty odszkodowania, bądź zaniża jego wysokość, możemy podjąć decyzję o wstąpieniu na drogę sądową. Odszkodowanie, o które możemy walczyć na drodze sądowej zazwyczaj jest wyższe niż to, z którym mamy do czynienia na drodze polubownej. Odbywa się to bez dodatkowych kosztów klienta.

6.Wypłata odszkodowania

Po uzyskaniu odszkodowania niezwłocznie przekazujemy je na Twój rachunek bankowy potrącając naszą – uzgodnioną wcześniej – prowizję. Wynagrodzenie pobierane jest dopiero po pomyślnym uzyskaniu świadczeń. Otrzymasz stosowne pismo z Centrali EuCO, w którym informujemy o wykonaniu zadania.