wynajem samochodów EuCOvipcar

26-06-2018

Jaki samochód wynająć na wakacje

Jedną z ważniejszych decyzji, które podejmujemy podczas planowania wakacyjnych podróży jest wybór środka transportu. Jak wynika ze statystyk, Polacy przede wszystkim stawiają na samochód.

Jeśli na co dzień używasz samochodu miejskiego i przez cały rok świetnie zdaje on egzamin to na rodzinny wyjazd wakacyjny może być już za mały. Proponujemy Ci zatem wynajem prywatny w EuCOvipcar Wrocław. Otrzymasz od nas samochód także z wyższej półki na doskonałych warunkach.

Wygodny środek transportu to podstawowy warunek aby udane wakacje zaczęły się już w momencie wyjazdu z domu. Twoim zadaniem będzie tylko zadbać o bagaże i wyznaczyć trasę przejazdu oraz punkty postojowe. Przygotowaniem samochodu zajmiemy sie my. Otrzymasz zatankowany, przygotowany do trasy samochód i to w miejscu i o czasie, który nam wyznaczysz.

Flota EuCOvipcar jest dostosowana do wszystkich klientów, który potrzebują nowych, bezpiecznych i komfortowych aut. Znajdziesz u nas ponad 500 pojazdów w każdym segmencie. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe, także wakacyjne trasy.

Sprawdź ofertę

Nawet jeśli szukasz modnego samochodu na specjalną okazję, zapewnimy Ci także luksusową limuzynę, która pomoże uświetnić każdą okazję. A może rowadzisz firmę i boisz się utraty dochodu z powodu braków w taborze? Możesz skorzystać z naszej szerokiej oferty pojazdów dostawczych i specjalistycznych.