z kosztorysem do sądu

Nie musisz walczyć w sądzie z zaniżonym odszkodowaniem

15-07-2018

Możemy dochodzić odszkodowania z polisy OC sprawcy w sądzie ale musimy liczyć się przede wszystkim z wydatkami jakie nas czekają.


wynajmij samochód na wakacje

Jaki samochód wynająć na wakacje a jaki na ważną imprezę ?

26-06-2018

Jedną z ważniejszych decyzji, które podejmujemy podczas planowania wakacyjnych podróży jest wybór środka transportu. Jak wynika ze statystyk, Polacy przede wszystkim stawiają na samochód.


pieniądze za fakturę na wynajem samochodu

Zwrot pieniędzy za wynajem samochodu z OC sprawcy

21-05-2018

Uczestniczyłeś w kolizji lub wypadku nie z własnej winy i niestety samochód nie nadaje się do jazdy. Dowiedziałeś się, że należy Ci się auto zastępcze. Udałeś się do wypożyczalni samochodów i po załatwieniu masy formalości nareszcie masz się czym poruszać ...


samochód zastępczy

Miałeś kolizję nie ze swojej winy? Twoje auto jest uszkodzone? Należy Ci się samochód zastępczy z polisy OC sprawcy.

15-04-2018

Zarówno, jeżeli wykorzystujesz samochód do celów zarobkowych czy też prywatnych, w razie wypadku możesz wynająć auto zastępcze. Koszty pokryte zostaną z OC sprawcy. Dotychczas ubezpieczyciele często odmawiali rekompensaty za wynajem, jeśli ubiegała się o nią osoba prywatna.


czy należy wezwać policję na miejsce wypadku

Czy należy wezwać policję na miejsce wypadku?

30-03-2018

Jeżeli nikt nie ucierpiał w wypadku i jego sprawca przyzaje się do winy oraz nie ma zagrożenia dla innych, na miejsce wypadku nie ma potrzeby wzywania policji.


odszkodowanie za potknięcie i pośzgnięcie

Odszkodowania za poślizgnięcia i potknięcia - zdarzenia na czasie

12-02-2018

Jeśli miałeś wypadek – poślizgnięcie, potknięcie lub upadek na ulicy, chodniku, w supermarkecie czy innym miejscu publicznym możliwe, że przyczyniło sie do tego zaniedbanie odpowiedzialnego za utrzymanie powierzchni w należytym porządku. Źle utrzymane - oblodzone, zaśnieżone, mokre lub nierówne powierzchnie mogą spowodować obrażenia wskutek poślizgnięcia czy potknięcia.


zaniżony kosztorys

Dostałeś odszkodowanie z OC sprawcy wypadku na podstawie kosztorysu i masz odczucie, że dostałeś za mało?

13-01-2017

Odkup odszkodowania to najprostszy sposób, byś otrzymał dodatkowe środki z OC po wypadku. W większości sytuacji firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowania! Nawet jeżeli dostałeś już odszkodowanie z OC, możesz dostać dodatkowe fundusze! Wystarczy, że przekażesz nam prawa do zaniżonej części Twojego odszkodowania, a my natychmiast wypłacimy Ci ustaloną kwotę.


2