Bezpłatna Obsługa Prawna

Bezpłatna Obsługa Prawna

Dla klientów którzy zdecydowali się skorzystać z usług naszej firmy

Przygotowaliśmy produkt którego nie posiada żadna inna firma czy też kancelaria odszkodowawcza w Polsce

Jest toBEZPŁATNA OBSŁUGA PRAWNA

Do dyspozycji mają Państwo 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu najlepszych Mecenasów, działających na terenie całej Polski.

Analizując rynek odszkodowawczy, osiągamy dla poszkodowanych jedne z najwyższych zadośćuczynień w skali ogólnopolskiej, specjalizujemy się w sprawach spadkowych, cywilnych, oraz karnych

Przyjmujemy zasadę tzw. „KOMPLEKSOWĄ” np. dla rodzin które straciły bliską osobę na skutek tragicznego wypadku prowadzimy sprawy spadkowe oraz sprawy karne non profit, nie pobierając za to żadnych opłat ani przed ani po sprawie, otrzymując przy tym pisemna umowę która mówi jasno o tym, że … nasz klient jest zwolniony z wszelkich kosztów zastępstwa adwokackiego

WARUNEK JEST JEDEN – Klient powierza nam swoją sprawę odszkodowawczą.

w zamian za to kompleksowo, profesjonalnie i na najwyższym poziomie obsługujemy klientów od strony prawnej oraz zapewniamy im stała opiekę prawna aż do momentu wyczerpania wszelkich roszczeń wobec ubezpieczycieli bądź sprawców wypadku.

Pamiętaj dobrze poprowadzona sprawa karna otwiera nam drogę do najwyższego odszkodowania dla „Ciebie i Twoich Bliskich” w sprawach karny sądy bywają bardzo stronnicze, często zrzucają winę na ofiary wypadków drogowych bądź przypinają im łatkę „ Przyczynienia”

Doskonale wiemy jak ważne jest dla Klientów dochodzenie prawdy w sytuacjach które czasami wydają się jasne i oczywiste a sądy wskazują inaczej, dlatego walczmy razem o honor swoich bliskich!